دسته‌بندی نشده

آموزش طراحی ناخن جدید

اگر اهل فن ناخن هستید ، می دانید که با یادگیری جدیدترین روندها و تکنیک ها ، بالا نگه داشتن بازی خود چقدر مهم است. در واقع ، اگر طراحی ناخن جدیدی را که دوست دارید از شکل ظاهری آن می بینید ، احتمالاً نمی توانید صبر کنید تا خودتان آن را امتحان کنید!

بنابراین ، اگر ساعاتی از کار افتاده است ، یافتن برخی از آموزشهای جذاب و جالب هنر ناخن می تواند همان چیزی باشد که شما نیاز دارید. خوشبختانه و به لطف شبکه های اجتماعی ، الهام گرفتن از طراحی های هنری ناخن دیگران هرگز آسان تر نبوده است – یک نگاه سریع به یوتیوب و اینستاگرام و هزاران آموزش هنری ناخن را پیدا خواهید کرد!

برای کمک به شما ، ما چند مورد از آموزش های مورد علاقه خود را با محصولی که می توانید اینجا در Salons Direct پیدا کنید ، انتخاب کرده ایم – بنابراین می توانید به راحتی به خلاقیت خود بپردازید!

آموزش ناخن های اکریلیک با ناخن توسط آنابل
Nails by Annabel با استعداد گسترده در مورد طیف شگفت انگیز ناخن های اکریلیک Glitterbels ، تعداد زیادی آموزش هنری ناخن را برای حرفه ای ها درگیر کرده است. از هنر ناخن مرمر بی عیب و نقص تا آموزش ناخن های تک شاخ خارج از آن ، به حساب Youtube او بروید تا برخی از طراحی های هنری ناخن را پیدا کنید که مشتریان شما را از بین می برد.

در اینجا فقط یک چشنده مورد علاقه ماست

آموزش ناخن مرمر صورتی
چه کسی با طراحی ناخن مرمر مسحور نمی شود؟ با استفاده از پودرهای اکریلیک Glitterbels که به صورت یکپارچه با هم مخلوط می شوند ، تماشا کنید که Annabel جلوه های زرق و برق ، ombre و سنگ مرمر را برای ایجاد یک مجموعه فوق العاده دخترانه ترکیب می کند. برای ملحق شدن به این آموزش ناخن اکریلیک ، هر آنچه را که در محدوده Glitterbels Core Acrylic Powder نیاز دارید پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *